Доходи Шумської громади відмітили на державному рівні (Відео)

Доходи Шумської громади відмітили на державному рівні (Відео)

Лідерство Тернопільщини в створенні ОТГ вкотре відмітив Прем'єр-міністр. Цього разу наголосив на зростанні доходів місцевих бюджетів.

Гройсман Володимир, Барна Степан

В.Гройсман та С.Барна

Завдяки децентралізації доходи об'єднаних територіальних громад Тернопільщини зросли в кілька разів. Такі цифри є підтвердженням того, що цю реформу таки необхідно було проводити, інформує УНІАН.

З менш, ніж 7 млн.грн. у 2015 р. до 44 млн.грн у 2018 р. зросли доходи Шумської ОТГ. Загалом, за словами Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, доходи місцевих бюджетів внаслідок децентралізації зросли в 3-5 разів.

"Приємно, що Тернопільщина одразу стала лідером з впровадження цієї реформи. Ви показали всій країні, що цим шляхом потрібно йти і ми можемо отримати якісний результат. Але це лише перші паростки, ми навіть ще не вийшли на половину з тих результатів, які дасть ця реформа. Соціальні стандарти і якість послуг будуть зростати. Результати вже є, але їх треба помножувати", – сказав Володимир Гройсман.

При цьому додав, що реформа децентралізації спрямована на цілковиту заміну попередньої системи управління.

"Раніше просто ні у кого не вистачало сміливості віддати повноваження на місця", – констатував Прем'єр-міністр.

Найкраща відповідь популізму - це 49 утворених громад на Тернопільщині (відео)

Велике задоволення отримую від того, що бачу у цій залі голів об'єднаних територіальних громад, особливо, коли йдеться про Тернопільщину. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час Ради регіонального розвитку Тернопільщини. "Ви стали лідерами. Ви показали всій країні, що цим шляхом потрібно йти і ми можемо отримати якісний результат", - зазначив Володимир Гройсман про впровадження реформи децентралізації на Тернопільщині. "Коли ми говоримо сьогодні про децентралізацію, - зауважив голова ТОДА Степан Барна, - мені пригадується 2015 рік. Пік популізму і невіри в те, що об'єднані територіальні громади - це правильний шлях. Ми пам'ятаємо, як авторів децентралізації звинувачували у тому, що це призведе до знищення села, церков тощо. Проте, сьогодні можу сміливо сказати, що саме Володимир Борисович Гройсман, будучи тоді головою ВРУ, є автором децентралізації у Тернопільській області. Чому? Тому що 26 ОТГ області були утворені окремою постановою Верховної ради". Саме тому, Степан Барна наголосив, що найкраща відповідь популізму - це конкретні кроки щодо утворення громад. "Якщо децентралізація була би безуспішною, то, напевно у 2016-ому їх вже не було би 36, у 2017-ому - 40, а у 2018-ому - 49!", - резюмував він.#ррр #рада_регіонального_розвитку #УрядГройсмана #ТОДА_Барна

Gepostet von Тернопільська обласна державна адміністрація am Dienstag, 19. März 2019Загрузка...