Доброволець звернувся до Зеленського: Терміново дайте відповіді про ваше ставлення до мови і Росії

gazpostach

Доброволець звернувся до Зеленського: Терміново дайте відповіді про ваше ставлення до мови і Росії

Пане Зеленський, Володимире Олександровичу, ми вимагаємо: терміново до дня голосування у другому турі дайте нам відповіді на питання, чи Росія для вас ворог, і яке ваше відношення до мови.

Про це в ефірі авторського проекту Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив доброволець Андрій Гергерт («Червень»).

Він наголосив, що українські патріоти у поліції, Службі безпеки, прокуратурі, добровольці – ми величезна сильна патріотична структура, сформована на війні.

«Я б сказав, що це таке братство орденського типу, де кожен сказав своє на могилі побратима, щось пообіцяв і внутрішньо цього дотримується. Нам без різниці, хто завтра прийде до влади. Ми можемо за дуже короткий відрізок часу дати питання, щоб нам дуже швидко дали відповіді», – запевняє доброволець.

Крім того, він наголосив, що для цього об’єднання дуже чітко зрозуміло, що Україна перебуває у стані війни, а російські окупанти наступають максимально агресивно.

«Вони наступають через «5 колони» всередині, ззовні своїми танками та гаубицями. Якщо тільки головнокомандувач країни не дасть відповіді нам на ці запитаня, йому поставляться дуже жорсткі питання. Ми буквально зайдемо і постукаємо в кабінет», – заявив Андрій Гергерт.

З його слів, патріоти зможуть сказати гаранту, що за ними стоять тисячі побратимів, які полягли у боротьбі з російськими загарбниками.

«Ми скажемо: чим ти нас можеш здивувати? Ця країна наша, вона нам належить вже сьогодні. Тому я абсолютно спокійний. Ви емоційно говорите, що все пропало. Це не правда», – наголошує «Червень».

Він також побажав, щоб Володимир Зеленський, у випадку перемоги на виборах, впорався з новими обов’язками, а не зловився за голову через 2 дні після виборів.

«Зараз у нього високі рейтинги, але на наступний день після виборів матиме на половину менше. А що буде через місяць, через 100 днів? Та нехай він спершу 100 разів подумає, що він бере і відчує відповідальність, бо питання до нього можуть бути дуже серйозні», – зазначив Гергерт.

Крім того, він звернувся до кандидата у президенти України Володимира Зеленського з питаннями, які нині турбують патріотів.

«Пане Зеленський, Володимире Олександровичу, ми вимагаємо: терміново до дня голосування у другому турі дайте нам відповіді на питання, чи Росія для вас ворог, і яке ваше відношення до мови. Терміново», – заявив доброволець.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)