На Тернопіллі пропонують створити добровольчі загони

gazpostach

На Тернопіллі пропонують створити добровольчі загони

04454Новий проект для захисту територіальної цілісності пропонують представники добровольчих батальйонів. Кажуть, потрібно, аби кожна громада мала свій добровольчий загін, як це практикують у сусідній Польщі.

Доки в кожній області не буде військової підготовки чоловіків, доти Україні загрожує небезпека. Про це заявляє Андрій Шараскін, боєць АТО, більш відомий за позивним Богема. Кожен мирний громадянин, проживаючи на своїй території, може захищати свою країну.

Керівник громадсько – політичної платформи Національний рух «Державницька ініціатива Яроша»Андрій Шараскін каже: всі бажаючі зможуть пройти вишкіл. На місцях створити батальйони територіальної оборони, які в подальшому підпорядковуватимуться Міністерству оборони. Аналогічний проект у цьому році запрацював у Польщі.

Там все дуже просто. Якщо це село, то там потрібно сформувати відділення. Якщо район – роту або батальйон. Кожна область виставляє свої бригади, які знають свою територію. Які можуть провадити диверсій, партизанську діяльність. Це потужний рух опору, який може захистити край від окупантів. Розповідає Андрій Шараскін.

У таких добровольчих загонах навчатимуть як правильно захищати, насамперед, себе та свою сім’ю. Основна заповідь, яку має шанувати будь-який солдат чи боєць: врятуй своє життя і життя побратима. Тоді з війни вийдеш переможцем.

Аліна Кондрюк
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)