Добровільно розважає людей тернопільський пенсіонер (Відео)

Добровільно розважає людей тернопільський пенсіонер (Відео)

Історія тернопільського пенсіонера, який дарує радість перехожим.

Грає на музичних інструментах, співає пісні та розказує гуморески. Так пенсіонер із Тернополя розважає перехожих у вільний час, розповідає "Тернопіль1".

Чоловік переконаний, потрібно радіти кожній миті. Він дарує радість сусідам, веселить перехожих та нагадує, що варто цінувати кожну прожиту мить.

Знайомтесь це Павло Коваль, йому 64 роки. Пенсіонер і не здогадувався, що вже у не молодому віці стане місцевою зіркою. Його знають як гумориста, співака й музиканта.
"Купив собі 5 гармошок, 1 баян. Я так людей розвеселюю, - розповідає гуморист, музикант Павло Коваль. - Люди привикли скласти руки. Кажуть: ой сумно, невесело. Бо веселість треба робити, вона сама не прийде".

Невигадана історія тернопільського пенсіонера, який дарує радість перехожим

Невигадана історія тернопільського пенсіонера, який дарує радість перехожимГрає на музичних інструментах, співає пісні та розказує гуморески. Саме так пенсіонер із Тернополя розважає перехожих у вільний час. Він переконаний, потрібно радіти кожній миті. Історію місцевої зірки-музиканта знає наша Oksana Rohachuk.Він дарує радість сусідам, веселить перехожих та нагадує, що варто цінувати кожну прожиту мить. Знайомтесь це Павло Коваль, йому 64 роки. Пенсіонер і не здогадувався, що вже у не молодому віці стане місцевою зіркою. Його знають як гумориста, співака й музиканта. - Купив собі 5 гармошок, 1 баян. Я так людей розвеселюю, - розповідає гуморист, музикант Павло Коваль. - Люди привикли скласти руки. Кажуть ой сумно, невесело. Бо веселість треба робити, вона сама не прийде.

Gepostet von Т1 Новини am Mittwoch, 19. Juni 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)