Доброчинець Андрій Савчук розповів про підтримку сиріт в інтернатах Тернопільщини (Відео)

gazpostach

Доброчинець Андрій Савчук розповів про підтримку сиріт в інтернатах Тернопільщини (Відео)

Директор благодійного фонду «Пам'ять і любов» Андрій Савчук став гостем програми «Аргументи» на телеканалі «Тернопіль1». Випуск приурочили Міжнародному дню захисту дітей та проблемам, котрі випадають на долю малих українців.

Андрій Савчук поділився з тернополянами досвідом допомоги дітям із вразливих категорій — сиротам, малюкам з інвалідністю, хлопцям і дівчатам, які зростають у неповних чи багатодітних сім’ях. Таку підтримку вже тривалий час він втілює завдяки діяльності власного благодійного фонду «Пам'ять і любов». За сприяння доброчинця потребуючі отримують одяг, взуття та інші необхідні речі.

Допомагати ж дітям Андрій Савчук розпочав ще з підліткового віку, адже сам зазнав сирітської долі. До двох років про нього турбувалися вихователі дитячого будинку «Малятко». Згодом Андрія всиновила любляча родина, але вже в 19 років юнак втратив обох прийомних батьків.

Водночас Андрій Савчук зазначає, що для дітей в інтернатах найважливішими є не смачні гостинці чи дорогі подарунки, а психологічна, моральна підтримка. Насамперед їм не вистачає доброзичливого спілкування, душевного тепла, уваги дорослих.

Ще одним значимим аспектом благодійництва, на думку доброчинця, є адаптація випускників інтернатних закладів до самостійного життя у суспільстві.

«Я на собі відчув всі складнощі цього нелегкого періоду. Тоді на допомогу мені прийшли багато небайдужих сімей. Вони підтримали мене на життєвому шляху, захистили від негараздів. Я щиро вдячний їм за це», — наголосив Андрій Савчук.

Тим же, хто прагне підтримати вихованців сиротинців, директор благодійного фонду радить розпочати з відвідування інтернатних закладів та знайомства з дітьми. Окрім цього, людям треба пам’ятати: сироти потребують не чужих сліз і жалю, вони чекають спільних розмов, ігор, бесід. Тому, перш за все, варто стати для них добрим і надійним другом, порадником, старшим товаришем.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)