До Дня Українського козацтва та УПА керівнику Тернопільської газети «Свобода» вручили особливий орден

gazpostach

До Дня Українського козацтва та УПА керівнику Тернопільської газети «Свобода» вручили особливий орден

Фото - з допису

Головного редактора Тернопільської обласної газети «Свобода» Віктора Уніята нагородили орденом князя Костянтина Острозького найвищого рівня.

До Дня Українського козацтва та УПА і з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці від Академії соціального управління Віктор Уніят отримав орден «за визначні заслуги та активну участь в дослідженні історії УПА та реалізацію соціальної політики в Україні».

Як зазначив доктор економічних наук, дійсний член Міжнародної академії економічних наук, президент Академії соціального управління Богдан Андрушків: історик, почесний краєзнавець, редактор газети «Свобода» Віктор Уніят – автор та співавтор 17 книг, у тому числі: про Симона Петлюру, Степана Бандеру, Ярославу і Славу Стецьків, Никифора Гірняка, «Історичні силуети. „Тернові долі“ Олега Цетнарського», «Віра і воля» (про останній бій УПА) та інших. Він відомий у нашому краї і як науковий редактор, один із творців перших в історії незалежності України 4-томного енциклопедичного видання «Тернопільський Енциклопедичний Словник» та 3-томника – «Тернопільщина: Історія міст і сіл» тож вважаємо, що він цілком заслуговує на найвищу відзнаку.

Через запровадження карантину та інших обставин церемонія вручення нагороди відбулася в режимі онлайн
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)