До 11 років ув’язнення засудили організатора грабежів на Тернопільщині

gazpostach

До 11 років ув’язнення засудили організатора грабежів на Тернопільщині

До 11 років позбавлення волі за грабежі засудили організатора групи на Тернопільщині. Про рішення суду повідомили у Прокуратурі Тернопільської області.

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури підтримали публічне обвинувачення у суді стосовно 3 учасників організованої групи – громадян однієї з іноземних держав, які впродовж травня – листопада 2020 року грабували тернополян (ч. 5 ст. 186 КК України). Організатора групи засудили до 11, а інших учасників до 10 та 9 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного їм майна“, – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що група, до складу якої увійшли двоє братів та їх знайомий, діяла у Тернополі за чітким планом. Перед вчиненням грабежів підозрювані збирали інформацію про майбутніх жертв, вивчали їх щоденні маршрути, місце проживання та розташування камер відеоспостереження поблизу житла.

У жінки, яку підозрювані пограбували у під’їзді житлового будинку, вони відібрали сумку з майже 400 тис грн. У наступної жертви чоловіки забрали 75 тисяч грн. Коли ж третій потерпілий пробував чинити опір нападникам, його побили до втрати свідомості й утекли, прихопивши 80 тис грн.

Після останнього пограбування їх затримали правоохоронці.Також з’ясовано, що стосовно 2 братів – іноземців відповідно до Указу Президента України №203/2021 застосовані персональні обмежувальні заходи (санкції).
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)