Дмитро Підручний здобув «золото» на відкритому чемпіонаті Швеції

gazpostach

Капітан чоловічої збірної України з біатлону, наш земляк Дмитро Підручний здобув «золото» на відкритому чемпіонаті Швеції, що відбувся 23 листопада.

Як пише Спорт Тернопільщини, Дмитро здобув перемогу у спринтерській гонці. Крім нього, стартували ще 41 спортсмен, 9 з яких українці. Тернополянин був швидкий і влучив в усі мішені, й, випередивши свого суперника на 28 секунд, прийшов до фінішу першим.

Фото – Максим Черкашин

Також до першої десятки призерів потрапив ще один український біатлоніст Богдан Цимбал. Він фінішував дев’ятим. Руслан Бригадир, також наш земляк з Тернополя, був лише 32-им у цій спринтер сій гонці.

Кращим на цьому етапі був українець Артем Прима. У нього друге місце. Перемога ж залишилася за норвежцем Емілем Н’єнгом.