Для соціально-вразливих верств населення на Тернопільщині створять додаткові робочі місця

gazpostach

Для соціально-вразливих верств населення на Тернопільщині створять додаткові робочі місця

Заступник голови ОДА Михайло Гапула провів нараду з питань реалізації регіонального проєкту ,,Центр розвитку соціального підприємництва”.

В рамках конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які будуть реалізовуватися коштом державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, Установа ,,Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області” стала переможцем та виконавцем проєкту ,,Центр розвитку соціального підприємництва”. Також визначені терміни реалізації проєкту - 2021-2023 роки та бюджет у розмірі  – 5801,52 тис. грн.

«Даним проєктом передбачено створення на базі Агенції повноцінного центру розвитку соціального підприємництва в Тернопільській області, завдяки чому буде можливість вивести на якісно новий рівень підтримку соціально вразливих верств суспільства - осіб з інвалідністю, особливо молоді, покращити роботу з територіальними громадами області в даній сфері та в перспективі створити понад 150 нових соціальних підприємців та підприємств в регіоні, а також в загальному понад 250 робочих місць», - зазначив Михайло Гапула.

Зокрема, в рамках проєкту планується покращення взаємодії з місцевим бізнесом шляхом підсилення на наявні підприємства корпоративної соціальної відповідальності. Проєкт є пілотним в Україні та комплексно розв'язуватиме питання створення екосистеми для розвитку соціального підприємництва.

Одним з найпріоритетніших напрямків роботи Центру розвитку соціального підприємництва - є створення Фонду підтримки стартапів соціального підприємництва в регіоні.

Результатом такої діяльності стане  збільшення кількості соціальних підприємств в регіоні, що призведе до покращення економічного потенціалу та стійкості до кризових явищ Тернопільщини в цілому.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)