Для місцевого самоврядування Тернопільщини є цінним практичний досвід впровадження реформ у Європі – Ольга Шахін

gazpostach

Для місцевого самоврядування Тернопільщини є цінним практичний досвід впровадження реформ у Європі – Ольга Шахін

У Кракові діє 5-й Європейський конгрес місцевого самоврядування.

Цими днями в Кракові відбувається одна із найбільш вагомих подій у галузі державного менеджменту та місцевого урядування. Участь у заході беруть представники Тернопільщини, серед яких голова Тернопільського осередку «Асоціації жінок України «Дія» Ольга Шахін.

Коментуючи подію, вона підкреслила, що Конгрес дає можливість представникам органів влади, бізнесу та громадських інституцій здійснити обмін кращими практиками, адже в контексті Європейського поступу України та уже запроваджених реформ, дуже важливим є досвід країн-сусідів.

«Надзвичайно важливим є не лише ідея чи намір, а також і форма та методи їх впровадження. Коли ми говоримо про реформи в Україні, то маємо знати, як забезпечити найбільш ефективний спосіб їх впровадження», - зазначила Ольга Шахін.

Нагадаємо, Європейський конгрес місцевого самоврядування - це унікальний майданчик зустрічі лідерів думок та фахівців різних сфер, які ставлять собі за мету змінювати життя в своїх регіонах на краще. Цьогоріч участь у заході беруть більш як 3 тисячі осіб – це представники органів місцевого самоврядування, державні посадові особи, ТОП-менеджери та керівники підприємств, лідери громадських організацій та медійники.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)