Для дев’ятьох особливих жінок Тернопільщини влаштували свято

gazpostach

Для дев’ятьох особливих жінок Тернопільщини влаштували свято

Фото - з мережі Інтернет

Історію дев'яти жінок, яким зробили приємні несподіванки, покажуть у соціальному проекті "Небайдужі" Ольги Шахін.

А під час зйомок реаліті-шоу для учасниць влаштували справжнє свято: вишукані зачіски та макіяж, розкішні сукні, професійна фотосесія, подорож на катері й творчий майстер-клас.

"У кожної з учасниць своя історія. Їхні долі різні й водночас такі схожі. Ми розкажемо про них, аби привернути увагу до проблем тих людей, яких часто не помічаємо. А вони є, вони поруч, вони потребують свята, щоб розвіяти одноманітну буденність", - зазначає авторка та ведуча реаліті-шоу, голова ГО "Асоціація жінок України "Дія" Ольга Шахін.

До проекту долучились Тернопільський зональний відділ військової служби правопорядку, військові 44-ї окремої артилерійської бригади та заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. "Це той випадок, коли не люди до влади, а влада йде до людей, - зауважує учасниця проекту Марія Виклюк. - Приємно здивовані. Понад дві години з нами спілкувався Леонід Бицюра. Обговорювали реальність, у якій живуть люди з інвалідністю: недостатня кількість пандусів, труднощі при пересуванні вулицею в інвалідному візку, відсутність ліфтів, а отже - приреченість на сидіння у квартирі. А під час мандрівки на теплоході він розповідав нам яскраві історичні факти й легенди про Тернопіль".

"Такі проекти вкрай важливі, вони вчать нас чути одне одного, - переконаний Леонід Бицюра. - Вчать бути небайдужими. Величезне спасибі організаторам, особливо Ользі Шахін. Дякую за можливість бути корисним".

Завершилось спілкування за мольбертами. Жінки малювали сонячні кульбаби й надихалися теплом і щирістю.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)