Для чого водії вставляють тенісні м’ячики в пружини

gazpostach

Для чого водії вставляють тенісні м’ячики в пружини

Ох, народні методи тюнінгу, як зірки в небі – їх неможливо порахувати. Здається, вже все знаєш, а щоразу виникає якийсь новий лайфхак, котрий, на перший погляд – абсурд! А на ділі – досить таки толковий.

В деяких автомобілях можна помітити кілька м’ячиків для великого тенісу в пружинах.

Питання: нащо?

В процесі експлуатації цілком нормальне явище, коли машина в якийсь момент не може більше виконувати всіх обов’язків, котрі на неї покладено.

Наприклад, потрібно автовласнику перевезти якийсь вантаж, а підвіска сильно просідає, бо її пружини не стягують такого навантаження.

Щоб вирішити цю неприємність, водії вдаються до різних способів: хтось купляє більш жорсткі пружини, а хтось керується тим, що є під рукою.

Подъем зада и переда — SsangYong Rexton, 2.7 л., 2008 года на DRIVE2

Під час їзди нерівними дорогами або на сильно завантаженому автомобілі його кузов дуже розхитується, що приводить до максимального стиску підвіски, а потім послідує пробій.

Щоб цього уникнути, потрібно збільшувати жорсткість на стиск. Для цього деякі автомобілісти використовують тенісні м’ячики, засовуючи їх всередину пружини. Після такої дії підвіска стає жорсткішою і більше не буде стискатись до зіткнення відбійників.

На перший погляд, ця розробка здається несерйозною. Але варто спробувати й Ви зрозумієте, що вона справді працює. До того ж ніяких негативних наслідків автомобіль не зазнає.

Кому не подобається такий спосіб, то для Вас є пневмобалони – вони дозволяють за один натиск кнопки змінювати жорсткість підвіски. Щоправда, задоволення не з дешевих.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)