Дівчата у США зібрали кошти для купівлі медобладання, необхідного для дітей Тернопільщини

gazpostach

Дівчата у США зібрали кошти для купівлі медобладання, необхідного для дітей Тернопільщини

Благодійна різдвяна коляда від Союзу Українок Америки.

Вже другий рік поспіль учасниці благодійної організації Союз Українок Америки, відділ імені Лесі Українки №140 ходять колядувати в Чикаго, відвідуючи родини українських емігрантів. Колядники дарують святковий настрій собі та оточуючим.

Хоча дівчата далеко від дому та про українські традиції не забувають. На католицьке Різдво збираються гуртом, аби заколядувати. Цьогоріч побували у домівках десятьох українських родин. Гостей приймали радо та щиро, і разом з ними співали різдвяні колядки, прославляючи народження Ісуса Христа.

-Зустрічаючи нас, люди раділи та казали: до нас прийшло свято, - ділиться враженнями союзянка Дарина Маслова. – Нас пригощали печивом і медівкою, і були вдячні за колядки і віншування.

У домівках, куди приходили колядники, родини збиралися за столом, одягали вишиванки. Що дух українства живе далеко за океаном, свідчили і вишиті рушники на іконах, і картини з пейзажами рідного краю.

Союзянки колядували у різних родинах. Завітали також у сім’ю українського священика. -Родина дуже зраділа нашій коляді, а потім всією сім’єю співали для нас, - розповідають союзянки.

Дівчата стверджують, що традиції рідного народу об’єднують їх , а ще дають можливість у такий спосіб збирати кошти для благодійних цілей.

- Наша мета – принести людям радість та задоволення, - додає голова Союзу Українок Америки Оксана Таратула. - Та не менш важливо - зібрати кошти, необхідні для купівлі якісного медичного обладнання в лікарні України, якого так бракує в нашій державі.

На цьому добрі справи не завершують – у планах ще багато благодійницьких проектів над реалізацією яких будуть працювати у 2019 році.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)