У Тернополі дітей без вакцинації не пускатимуть до шкіл і садочків

gazpostach

У Тернополі дітей без вакцинації не пускатимуть до шкіл і садочків

У Тернополі зафіксовано п’ять випадків захворювання дітей на кір. Відтак, епідситуація у місті є неблагополучною. Для того, щоб не допустити подальшого поширення інфекції, діти, які не щеплені від кору, будуть відсторонені від відвідування дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Зі слів заступника начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ольги Ярмоленко, відповідний указ вступить в силу з 10 жовтня.

До слова, вакцина проти кору у місті видається безкоштовно та є у достатній кількості.

- Для того, щоб уникнути подальшого поширення інфекції, комісією було прийнято рішення провести ряд профілактичних попереджувальних заходів. Такими заходами, у першу чергу, є проведення вакцинації дітей, - пояснює Ольга Ярмоленко.

–Згідно з календарем щеплень, діти повинні отримати дві дози вакцини КПК у віці 1 та 6 років. У Тернополі наразі без жодного щеплення проти кору є 1134 дитини, а з порушенням графіку вакцинації загалом 8663 дітей. Проте навіть ті, хто вчасно не отримав вакцини, може це зробити найближчим часом.

Тому ми звертаємося до батьків дітей, які не отримували жодної вакцинації або отримали лише одну з обов’язкових вакцинацій, звернутися до педіатра та у дитячу поліклініку, де працюють кабінети для проведення профілактичних щеплень.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)