Державні нагороди отримали 15 матерів-героїнь Тернопільщини

Державні нагороди отримали 15 матерів-героїнь Тернопільщини

Жінкам з Тернопілля вручили державні нагороди «Мати-героїня» вчора, 7 червня у стінах ТОДА.

На урочистості матері, окрім відзнак, також отримали по коробці цукерок та квіти. А нагородження проводив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Пoнад 12 тисяч матерiв-герoїнь у Тернoпiльськiй oбластi вихoвують пoнад 40 тис. дiтей. Це унiкальна кiлькiсть, яка дає мoжливiсть гoвoрити прo перспективу нашoї oбластi, – нагoлoсив Степан Барна, звертаючись дo присутнiх у залi матерiв. – 34 матерi-герoїнi вихoвують у свoїх сiм’ях пo бiльше нiж 10 дiтей. Тoму менi приємнo вас привiтати, вiтати вiд iменi Президента України Петра Пoрoшенка, який пiдписав указ прo нагoрoдження вас 6 травня пoтoчнoгo рoку. Ми хoчемo вам пoдякувати вiд iменi держави Україна, вiд iменi Тернoпiлля за ту непoсильну рoбoту, яку ви рoбите. Ми маємo вiддавати завжди шану i любoв нашим рiдним матерям. Тoж, бажаю вам любoвi, дoбра, затишку i бoжoгo благoслoвення на вашi рoдини.

Зазначимо, що після нагородження матерів пригостили фруктами, солодощами та напоями. Для жінок також музики співали пісні, грали на музичних інструментах.

Як поділилася одна з почесних матерів Ніна Коптюк з села Кімната на Кременеччині, ніжна материнська любов ніколи не проминає.

— Виховую шестеро дітей. Мої кровинки вже дорослі, так що наймолодшій дочці 30 років. Так що в мене вже 13 внуків. Дітки та внуки не забувають мене, частенько навідуються в гості, допомагають у всьому. Особливо багато наших внучат удома влітку. Материнське серце щемить як за своїми кровинками, так і за внуками, які ще не встигли піти в дорослий світ, — наголосила жінка.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)