Депутати ВР скасували собі пільги

gazpostach

Депутати ВР скасували собі пільги

пільги скасованоУ п'ятницю, 28 лютого, Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроект про скасування депутатських пільг. За проект закону №1075 «Про внесення змін до закону «Про статус народного депутата» проголосував 301 народний депутат, передає кореспондент НБН.

«Не пройшло і два роки, та закон про скасування депутатських пільг внесений до парламенту», – сказав один з авторів законопроекту, народний депутат («УДАР») Віктор Пинзеник. Він пояснив, що депутатські пільги в нинішній ситуації не допустимі.

Зазначимо, що законопроект №1075 скасовує виплату заробітної плати аж до пенсії депутатам, які вже припинили виконувати свої обов'язки.

Також депутатам скасували право на виплату двомісячної допомоги на оздоровлення під час відпустки, і безкоштовні путівки в санаторії, і державну страховку за рахунок держбюджету.

Крім того, скасовується виплата 12-місячних окладів при виході на пенсію нардепів.

«Скасовується право депутатів на безкоштовний проїзд усіма видами транспорту. Замість цього депутатам передбачається ліміт коштів на проїзд та виконання депутатських повноважень, і кожен депутат повинен вкластися в цей ліміт»,- сказав пан Пинзеник.

Скасовується також право на отримання службового житла або компенсації для покращення житлово-комунальних умов. Для тих, хто живе на відстані, що перевищує 30 км від Києва, будуть виділені кошти на готелі з певним лімітом.

У свою чергу спікер парламенту Олександр Турчинов зазначив, що законопроекти щодо скасування депутатських пільг, депутати подали багато поправок, і вони повинні бути доопрацьовані в комітетах.

Разом з тим народний депутат («УДАР») Павло Розенко повідомив, що щорічно на утримання депутатів виділяється 160 млрд гривень з державного бюджету.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)