Дебютний концерт естрадно-симфонічного оркестру пройде у Тернополі

gazpostach

Дебютний концерт естрадно-симфонічного оркестру пройде у Тернополі

23 січня Тернопільський музичний коледж імені Соломії Крушельницької запрошує тернополян на нову імпрезу в зал обласної філармонії.

На цей раз студенти та викладачі коледжу будуть дивувати дебютним виступом естрадно-симфонічного оркестру. Цьогоріч відбувся перший набір студентів на естрадний відділ коледжу, очолює який знаний не лише на Тернопіллі, але й за межами України  композитор, заслужений діяч мистецтв України Юрій Кіцила.

Саме він є ініціатором створення оркестру, його художнім керівником та головним диригентом. «Візитівкою естрадного відділу завжди є естрадний оркестр, — зазнає Юрій Кіцила. Такий оркестр можливий у двох варіантах. Надзвичайно популярним є бенд, де представлені духові та ударні інструменти, соло, ритм-гітара, бас-гітара, фортепіано. Інший різновид оркестру — естрадно-симфонічний де, окрім вищеназваних груп, використовуються оркестрові струнні інструменти. Саме такий тип оркестру створений у музичному коледжі.»

Слід зазначити, що другим диригентом новоствореного оркестру є не менш відомий тернополянам заслужений діяч мистецтв України Михайло Віятик.

Учасники оркестру та солісти є студентами Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької. Всі першокурсники естрадного відділу беруть участь у новоствореному оркестрі.

Святковий концерт «З Новим роком, Україно» відбудеться 23 грудня о 18.30 в залі обласної філармонії. Програма складатиметься із пісень та інструментальних творів, які занурять слухачів концерту в атмосферу новорічних свят та подарують неймовірні враження. Ведуча концерту — заслужена артистка України Адріана Онуфрійчук. Вхід вільний.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)