Цієї суботи у Тернополі відкриють частину ринків

gazpostach

Цієї суботи у Тернополі відкриють частину ринків

Питання щодо надання дозволу на відкриття об’єктів ринкової торгівлі розглядала робоча група спільно з керівниками (директорами) ринків та представниками ініціативних груп.

Сьогодні діяльність ринків (окрім оптових та агропродуктових) заборонена Постановою Кабінету Міністрів України.

З метою надання дозволу на роботу ринків у Тернополі представники ринків спільно з міським головою Сергієм Надалом підписали лист до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля (лист додається). У листі ідеться про прохання розглянути Кабінетом міністрів України можливість надання дозволу на роботу непродовольчих ринків або надання можливості органам місцевого самоврядування самостійно приймати рішення щодо роботи ринків з врахуванням епідеміологічної ситуації у містах.

Впродовж попереднього дня – 13 травня – робочою групою відбулися індивідуальні зустрічі з усіма суб’єктами господарювання (ринками) щодо визначення статусу об’єктів ринкової торгівлі та надання рекомендацій щодо їх відкриття. А вже 14 травня робоча група виїде на ринки з метою надання консультацій та рекомендацій щодо дотримання заходів безпеки відповідно до рекомендацій епідеміологів.

За результатами роботи групи на оперативному штабі буде прийнято відповідне рішення.

Зазначимо, що частина ринків, які відповідатимуть вимогам, зможуть розпочати свою діяльність у суботу. Перелік цих ринків буде оприлюднено на сайті Тернопільської міської ради додатково.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)