“Це просто конвеєр для трупів”, – лікар-рентгенолог розповів про ситуацію в COVID-лікарнях

gazpostach

“Це просто конвеєр для трупів”, – лікар-рентгенолог розповів про ситуацію в COVID-лікарнях

фото - з мережі Інтернет

Лікар-інтерн-рентгенолог Черкаської обласної лікарні та Олександрівської клінічної лікарні м. Києва Михайло Сидоренко розповів про те, що зараз відбувається у ковідних лікарнях. Він наголосив, що в більшості пацієнтів був вибір: вакцинуватися чи хворіти. І якщо ви потрапили до лікарні, отже, самі захотіли померти.

“Місця в реанімації завжди для вас будуть, лікарню вже не можливо перевантажити. Бо на одного поступаючого пацієнта завжди знайдеться труп”, – написав Сидоренко у фейсбуці. Пише Правий Берег.

За його особистими спостереженнями, шанс вийти з інфекційної реанімації живим зараз становить 50/50, шанс залишитись живим після інтубації і ШВЛ майже нульовий.

“Це не офіційна статистика, це мої особисті підрахунки складені за місяць”, – наголосив лікар.

На його думку, нинішня хвиля коронавірусу в Україні унікальна, бо вакцини вже є загальнодоступними.

“Пам’ятаю, взимку була ситуація, що чоловік просидів 2 години на приймальному з балоном кисню, чекаючи, що хтось помре і звільнить йому місце, дочекався. Зараз цю ситуацію важко уявити, бо ліжко не встигає охолонути від попереднього пацієнта, це просто конвеєр для трупів. Коли ви потрапите в палату, на вас натягнуть маску, з часом від низької сатурації у вас поїде дах і ви будете зривати цю маску, намагатиметеся встати, можливо впадете і зламаєте собі якусь кістку. Тоді санітарки візьмуть і поріжуть синю медичну пелюшку і прив’яжуть ваші руки і ноги до ліжка”, – описав Сидоренко те, що відбувається з хворими на ковід.

“Коли ви помрете, вас ще намагатимуться відкачати, зламають ребра, але шансу майже не буде. Вас запакують в чорний поліетиленовий мішок, покладуть на стару потаскану каталку і вивезуть в коридор. Далі ваш лікар вийде з відділення, де стоятимуть ваші близькі, він скаже, що ви, на жаль, померли. Буквально через секунду в коридорі стоятиме страшенний крик. Ви не уявляєте, наскільки це явище вкарбовується в пам’ять, це неймовірно скажений крик. І мені вас не буде шкода, ви вже мертві, ви нічого не відчуваєте, а от вашим близьким буде важко”, – далі розповів лікар.

Він наголосив, що, вакцинуючись, людина береже близьких від своєї смерті.

“Вакцинація це вже далеко не вибір кожного, зараз це все одно що громадський обов’язок. Не дозволяє ваша вперстість, не вірите? Підійдіть до будь якого відділення реанімації і постійте трошки, так будуть плакати ваші близькі, на них вам теж байдуже?”, – підсумував він.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)