Чиновники Тернопільщини хочуть, щоб діти-сироти мали свої будинки та землі

Чиновники Тернопільщини хочуть, щоб діти-сироти мали свої будинки та землі

images (1)Прокурори Бережанського, Кременецького та Козівського районів звернулися до суду з позовами про визнання за дітьми-сиротами права власності на житлові будинки та земельні ділянки.   

Так, прокурор Кременецького району пред’явив до суду позов  про визнання за дітьми-сиротами в порядку спадкування за законом права власності на землю площею 4,2 га та житловий будинок. Вартість вказаного майна становить майже 175 тисяч гривень.  

З аналогічним позовом звернувся до суду прокурор Бережанського району в інтересах дитини-сироти щодо визнання за нею права власності на житловий будинок та земельні ділянки загальною площею 1 га, вартість яких становить 32 тисячі гривень.

Також за наслідками прокурорської перевірки звернувся прокурор Козівського району до суду з позовом про визнання права власності на житловий будинок за дитиною-сиротою та скасування державної реєстрації права власності на цей же будинок за її родичем, який останній отримав у власність незаконно. На даний час позовні заяви прокурорів перебувають на розгляді у судах, повідомили у   прес-службі прокуратури Тернопільської області.Загрузка...