Чимало подяк надійшло Богданові Яциковському (Фото)

gazpostach

Чимало подяк надійшло Богданові Яциковському (Фото)

Щодня на Тернопільську територіальну організацію Олега Ляшка надходять подяки на ім'я Богдана Яциковського. Люди вдячні за його плідну працю та реальні справи. Окремі - публікуємо!

 

Ігор Мосійчук, народний депутат: "Вже післязавтра кожен українець віддасть свій голос на позачергових парламентських виборах. В часі війни, в умовах економічного занепаду й внутрішніх протистоянь, ці вибори стануть одними із найважливіших в історії української держави. Від наступного скликання Верховної Ради залежить дуже багато, а тому вибір кожного українського громадянина має бути виваженим і мудрим".

 

На щастя, серед кандидатів у народні депутати є багато достойних людей, які власними справами, і всім життєвим шляхом, довели готовність і здатність працювати й боротись на благо України. Вони належать до різних політичних сил і партій, але всіх їх об’єднанує одна мета: побудова сильної, дійсно незалежної, Української Держави.

Голосуйте за достойних!

Тернопільщина, 164 округ

Богдан Яциковський

 

Василь Івахов, сільський голова с. Стриївки: "Стриївська сільська рада в особі сільького голови Василя Івахова висловлює щиру подяку Богдану Яциковському за сприяння у виділенні коштів з дердбюджету для реалізації проекту “Енергозберігаючі заходи” у Стриївській ЗОШ І-ІІІ ст. Щодо капітального ремонту покрівлі, а також часткової заміни вікон на суму 1 млн. 500 тисяч гривень. Проект було реалізовано у 2017-218 роках.

У 2016 році батькові наймолодшого героя Небесної Сотні було обіцяно дорогу до села Травневе. Та роботи були спинені на початковому етапі. Тоді я звернувся до Богдана Яциковського, і він пришвидшив процедуру фінансування дороги до Травневської школи.

Також вдячний Богдану Ігоровичу за розроблення та впровадення в реалізацію проектно- кошторисної документації для Стриївської амбулаторії з капітальним ремонтом даху. Обговорюємо також другу частину проекту – заміна решти вікон і дверей школи і капітальний ремонт вхідного тамбура.

Бажаємо Богдану Ігоровичу перемоги на виборах до Верховної Ради та надіємося, що наші очікування справдяться".

 

Богдан Клюк, директор школи с. Кретівці: "Богдана Яциковського знаю, як добросовісну, чесну наполегливу людину. Він вміє досягти поставленої цілі. Задяки йому у Кретівській школі замінили вікна на суму- 445 тисяч гриівень. До першого вересня ці кошти будуть освоєні. Висловюємо щиру подяку від імені адміністрації школи, вчителів,батьків і всіх мешканців села за постійну допомогу. Він праціє для людей. Неодноразово допомагав матеріально мешканцям, жертвував гроші на місцевий храм".

 

Від парафій сіл Білозірка та Шушківці дякую Богдану Яциковському за тепле спілкування та подаровані облачення дл наших храмів! Молимося та бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров’я та Божого благословення!

Отець Філюк.

 

21 липня  ми обиратимемо майбутнє: Для України, для себе, для майбутніх поколінь. Тому, серед обраних депутатів до Верховної Ради, ми хочемо бачити молодого політика нового покоління, зарядженого на позитивні зміни, готового взяти на себе відповідальність за долю України, невід’ємною частиною якої є наше Романове село-Богдана Ігоровича Яциковського. Оберімо того, Хто на це заслуговує! За ним- майбутня доля країни.

З повагою жителі Романового села.

 

Відділ освіти Підволочиської селищної ради висловлює щиру подяку за турботу про заклади освіти Підволочиської громади депутату Тернопільської обласної ради, кандидату у народні депутати Верховної Ради від Радикальної партії Яциковському Богдану Ігоровичу.

За сприяння кандидата у народні депутати Верховної Ради виділено кошти на капітальний ремонт Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів у сумі 215 тис. грн.

Завдяки Яциковському Богдану Ігоровичу утеплено стіни споруд Підволочиського дошкільного закладу освіти. Щиро вдячні також за придбану комп'ютерну техніку для закладів освіти громади Підволочиськорї гімназії ім. Івана Франка, Качанівської, Кам’янківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Староміщинської філії Підволочиської ЗОШ І –ІІІ ступенів.

Бажаємо Вам  здоров'я, успіхів і фінансового процвітання! Дякуємо Вам за небайдуже ставлення до потреб дітей і сподіваємось на подальшу підтримку!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)