Чи вимагають гроші в тернопільському онкодиспансері, з’ясовують правоохоронці (Відео)

gazpostach

Чи вимагають гроші в тернопільському онкодиспансері, з’ясовують правоохоронці (Відео)

Тернопільські правоохоронці перевіряють, чи збирають гроші в обласному онкодиспансері.

Інформацію про збір коштів в одному із медзакладів Тернопільщини озвучив радник голови ОДА з медичних питань. Ця звістка викликала значну дискусію в соцмережах, повідомляє "Тернопіль1".

У засобах масової інформації почали активно обговорювати пост радника голови ОДА з медичних питань. Чоловік писав, що до нього звернулися пацієнти онкодиспансеру і повідомили, що з них вимагають хабар у 2,5 тис грн на ремонт закладу.

"В даному випадку я не говорю за те, що беруть гроші за операцію. Збираються кошти на ремонт лікарні, що держава не фінансує. Але ж коли держава фінансує, хтось там собі вирішив брати гроші для себе", - розповідає радник голови ОДА з медичних питань Володимир Кулак.

Тернопільські правоохоронці перевіряють інформацію про збір коштів в обласному онкодиспансері

Тернопільські правоохоронці перевіряють інформацію про збір коштів в обласному онкодиспансері Нещодавно на одній з нарад радник голови ОДА з медичних питань озвучив інформацію щодо збору коштів в медичному закладі області. Це викликало неабияку дискусію у соціальних мережах. Думки людей розділились. Чия правда намагались з'ясувати журналісти Т1 Новини.Нещодавно у засобах масової інформації почали активно обговорювати пост радника голови ОДА з медичних питань. У дописі чоловік зазначив, що до нього звернулися пацієнти онкодиспансеру і повідомили, що з них вимагають хабар у 2,5 тисячі гривень на ремонт закладу. "В даному випадку я не говорю за те, що беруть гроші за операцію. Збираються кошти на ремонт лікарні, що держава не фінансує. Але ж коли держава фінансує, хтось там собі вирішив брати гроші для себе", - каже радник голови ОДА з медичних питань Володимир Кулак.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 17. Mai 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)