Чи вдасться нардепу з Тернополя мати “свого” прокурора?

Чи вдасться нардепу з Тернополя мати “свого” прокурора?

13Поява пивного генделика з туалетами на проїзжій частині в самому центрі міста не заважає впливовому нардепу боротися за впливи на силову гілку влади на Тернопільщині. Тим більше, що зусилля поодиноких активістів громадянського суспільства завчасно звернені у бік чергової війни з “вітряками”, пише За Збручем.

Наразі два силових відомства – прокуратура та поліція – перебувають на поміркованій віддалі від інтересів тандему Заставного-Барни. Перші особи обох відомств, звичайно, відчувають субординацію і як можуть демонструють повагу до статусу. Однак це не те, що потрібно підприємливому політику. Тому при кожній ліпшій нагоді прокурорсько-міліцейський “човен” розгойдують. Очевидно, в надії, що хтось з нього випаде. Переатестація в міліції чи кримінальне переслідування прокурорських високопосадовців лише привід “перевернути човен”.

Не випадково останнім часом з “придворних” інтернет-джерел поширилася інформація про можливу відставку обласного прокурора Віктора Мартинюка. Не виключено, що тернопільський прокурор потрапить під луценківську публічну чистку рядів прокуратури. З формальної точки зору, домашній арешт заступника та прокурора обласного центру – привід запитати про якість підбору керівником кадрів.
Цілком реально, що Барна, який з Луценком на “ти”, попросить замінити прокурора, про призначення якого керівника області повідомили по телефону. А якщо Барна цього не зробить, то підходящі “струни і ключики” буде шукати Заставний. У екс-мера є неоцінений досвід налагодження стосунків з теперішнім Генпрокурором.

Як і Порошенко в Києві, місцева “камарілья” прагне над усе здобути монополію на владу і силу. Уже не іменем Майдану, і не заради цілей Майдану.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)