Чи підвищать ціну на електроенергію для українського населення

gazpostach

Чи підвищать ціну на електроенергію для українського населення

Уряд не підвищуватиме ціну електроенергії для населення у цьому році в рамках подолання кризи в енергетичній галузі і має намір напрацювати низку рішень, щоб ціни на електрику для промисловості не були вищими за торішні.

Про це під час онлайн-трансляції засідання парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. "Ми не збираємося цього року змінювати вартість електроенергії для населення. Це важливий індикатор. І це питання також було обговорено з президентом, тому не варто додаткових обговорень", - сказав він.

Шмигаль зазначив, що ціна електричної енергії для промисловості в Україні коливається, а ринку необхідні додаткові інструменти, щоб ціна не зростала. "Ціна буде коливатися. Звичайно, нам потрібно зробити низку кроків. Потрібно дати можливість виходити на прямі договори учасникам ринку: "Енергоатому", "зеленій" енергетиці. Над цим потрібно попрацювати. Потрібно внести відповідні зміни у закони", - сказав він.

За його словами, в залежності від домовленості уряду з інвесторами в поновлювану енергетику, яка буде досягнута цього тижня, будуть формуватися ціни електричної енергії для промисловості. Прем'єр пообіцяв, що ціни на електрику для непобутових споживачів не будуть вищими за торішні.

"Є моделювання (домовленості з "зеленою" енергетикою - УНІАН), як відреагує загальна ціна для промислових або непобутових споживачів. У будь-якому випадку, вона буде нижчою, ніж була за аналогічний період минулого року. Навіть при найгіршому сценарії вона буде дешевшою, ніж була у березні минулого року", - сказав він.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)