Чи підтримає Верховна Рада новий закон про заробітчан?

gazpostach

Чи підтримає Верховна Рада новий закон про заробітчан?

Новий законопроект про заробітчанство спричинив неабиякий ажіотаж. Проте не всі депутати у Верховній Раді його підтримують.

Поданий у Верховну Раду законопроект про українців закордоном має чимало спірних пунктів. У законопроекті є наступні нововведення:

  • створення окремого органу виконавчої влади з питань трудової міграції. Під контролем Мінсоцполітки;
  • формування реєстру заробітчан;
  • установа Фонду “добробуту” українських мігрантів;
  • впровадження карти трудового мігранта.

Новоствореному органу приписали обовязкові повноваження. Серед них і допомога заробітчанам у працевлаштуванні, вирішення їхніх спірних моментів, і сплата ними внесків у "Фонд добробуту".

Але не всі політичні сили у Верховній Раді згодні голосувати за такі зміни. Керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, наприклад, повідомив, що його однопартійці проти такого закону:

"Будь-який законопроект про такі “збори” чи “внески” не буде ухвалений Верховною Радою... Перекази українських трудових мігрантів вже підтримують українську економіку, національну валюту... Зі своїх переказів сюди вони опосередковано вже сплачують податки".

Маю сказати кілька слів про законопроект №10153 щодо українців за кордоном, який викликав хвилю обурення в Україні та...

Gepostet von Maksym Burbak am Mittwoch, 20. März 2019

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)