Чи можна кататись на тернопільських атракціонах, з’ясовують експерти

Чи можна кататись на тернопільських атракціонах, з’ясовують експерти

Експерти перевіряють атракціони Тернополя на міцність.

Атракціони в тернопільських парках мають запрацювати вже в травні. Атракціони запустять тільки якщо експерти підтвердять їх безпеку, пише "За Збручем".

Сьогодні в Тернополі є 17 атракціонів, які потребують спеціального тестування перед початком сезону. Головний держінспектор Держпраці в області Богдан Коропатницький каже, щороку перевіряють їхній технічний стан і проводять інструктаж для працівників парків.

«Запланована перевірка усіх атракціонів. Це відбувається щорічно перед сезоном. У Тернополі маємо 17 атракціонів, які мають проходити такі обстеження перед початком експлуатації. Це так зване тестування. Щоразу ми перевіряємо технічний стан і даємо висновок, лише після цього атракціон може експлуатуватися».

У перший день тестування інспектори перевірили близько десяти атракціонів, зробили висновок щодо кожного. «Серед зауважень, які ми побачили – незакріпленні посадкові місця, пошкоджені паски безпеки, корпуси. У разі наявності цих зауважень – надаємо негативний висновок і чекаємо поки замовник виправить їх, тоді проводимо повторне обстеження. Експлуатація дозволяється лише після позитивного висновку», – додає експерт технічного центру Держпраці Руслан Гаврилюк.

За безпеку дитини під час перебування на атракціоні відповідає не лише його власник, а й персонал. Відтак для працівників каруселей проводять спеціальне навчання.

Додамо, за сприятливих погодних умов атракціони у Тернополі працюватимуть від травня до середини осені.

(Софія Романська)
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)