Чи хочуть тернополяни бачити жінку мером свого міста (Опитування)

gazpostach

Чи хочуть тернополяни бачити жінку мером свого міста (Опитування)

Представництво чоловіків та жінок у складі Тернопільської обласної та міської рад є досить нерівномірним. У складі обох рад 14% від усього складу становлять жінки та 86% чоловіки. Керівні посади в обох радах займають чоловіки, лише одна жінка займає посаду заступника міського голови Тернополя. Із 17-ти постійних депутатських комісій  у двох радах  головами є троє жінок, - пише Опора.

У редакції Закону України «Про місцеві вибори», який був чинний під час виборів 2015 року, наявна норма, яка мала б покращити ситуація, щодо нерівномірного представництво чоловіків та жінок у складі рад місцевого значення. У статті 4 цього Закону зазначено, що представництво осіб однієї статті у виборчих списках кандидатів у депутати місцевих рад у багатомандатних виборчих округах має 

Нещодавно Інститут досліджень регіонального розвитку України провів опитування громадської думки в Чернівцях.   Як повідомляє видання «BukNews», на запитання «Якби партія, якій Ви довіряєте, висунула кандидатом на міського голову жінку: чи проголосували б Ви за такого кандидата?» 46% городян відповіли "Так".

А яка думка тернополян про жінок в політиці, на керівних посадах? Пропонуємо відповісти на два питання.

Якби партія, якій Ви довіряєте, висунула б кандидатом у Президенти жінку: чи проголосували б Ви за такого кандидата?

View Results

Loading ... Loading ...

Якби партія, якій Ви довіряєте, висунула б кандидатом на міського голову вашого міста (м. Тернопіль) жінку: чи проголосували б Ви за такого кандидата?

View Results

Loading ... Loading ...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)