Чому тернополянам сняться еротичні сни?

Чому тернополянам сняться еротичні сни?

Фото з мережі Інтернет

Мабуть, чи не кожен тернополянин хоч раз у житті бачив еротичний сон.

Еpотичнi cни доводилоcь бачити кожнiй людинi хоча б pаз у життi, запевняють пcихологи. I тут нема нiчого незвичного. А от якщо вони з’являютьcя поcтiйно – тpеба замиcлитиcя, чому. I пpичина, як пpавило, кpиєтьcя глибоко в нашiй пiдcвiдомоcтi. Говоpити на тему еpотичних cнiв cхоче не кожен, повiдомляє cайт 20 хвилин.

Багато хто пpиховує цей факт не те, що вiд жуpналicтiв, а й навiть вiд cвоїх близьких людей. Адже не завжди в iнтимнi cновидiння пpиходить той, iз ким живе чи зуcтpiчаєтьcя паpтнеp. Анонiмно декiлька тернополян pозповiли, що cаме думають пpо еpотичнi cни i який пpиcмак вони мають.

- Час від часу я бачу в таких снах свого колишнього хлопця, - каже Ірина. – Ми вже кілька місяців не разом, він поїхав на заробітки в Польщу. А я лишилась в Тернополі. Але досі його бачу уві сні. Деколи мені навіть сниться, що ми в ліжку. Думаю, просто в глибині душі я досі не можу його забути. Я хочу, щоб він, як і раніше, був поруч. Але боюсь сама собі в цьому зізнатися. Навіть не знаю, чого зараз про це розповідаю.

Кілька разів на рік бачить «рожеві» сни, так жартома вона їх називає, і тернополянка Оксана.

- Мені сниться мій чоловік, деколи ми навіть займаємось з ним сексом, - говорить вона. – Я намагаюся не звертати на це увагу. Адже знаю, що у сни вірити не можна, це просто гра нашого розуму, який ніколи не відпочиває на всі 100. Якщо аналізувати, чому такі сновидіння приходять, то помітила, що мені сниться щось таке цікаве, коли в мене має бути овуляція. Мабуть, мій організм так реагує. Чоловіче сприйняття дещо різниться від жіночого. Звісно, що усіх подробиць нам ніхто не розказав. Але, навіть судячи з тону розмови, сюжет еротичних снів у сильної статі більш відвертий.

- Коли я подивлюсь фільми для дорослих, у мене часто таке буває, - каже Олександр. – Навіть незнайомки сняться (сміється – прим. авт.). А ще, коли довго нема інтиму, то також бачу такі сни. І здебільшого мені сниться уже сам процес, чого я хочу.

Приятель Олександра – Сергій каже, що йому еротичні сюжети майже не сняться. Хоча, жартує, він би був не проти. - Я взагалі рідко пам’ятаю, що мені снилось вночі, може, міцно сплю, - говорить він. – Колись мені приснилась сусідка, ми з нею давно знайомі. Але вона вже має чоловіка, то більше не сниться.

Жінки – романтики, чоловіки – практики Час від часу еротичні картини можуть снитися кожній людині, говорить сексолог Ігор Федорко. Але самі інтимні сюжети у чоловіків і жінок можуть відрізнятися.

- У прекрасної статі такі сни можуть бути схожі на мелодраматичні фільми, жінки часто бачать не сам сексуальний контакт, а просто відчувають ніжність, обійми, дотики партнера. Це тому що і від природи вони прагнуть почуватися коханими, бажаними, особливими, - зауважує він. – А от у чоловіків характер сновидінь може бути набагато відвертіший – вони більш насичені і дієві. При чому, чоловіки еротичні сни бачать частіше, ніж жінки.

За словами сексолога, сексуальних партнерів підсвідомість обирає неспроста. Серед них можуть бути не лише кохані люди, а й колишній коханці, знайомі, колеги, герої порнофільмів тощо.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)