Чоловік, який майже півроку не міг згадати, хто він і звідки, нарешті знайшов рідних

Чоловік, який майже півроку не міг згадати, хто він і звідки, нарешті знайшов рідних

Історія як у кіно і, на щастя, зі щасливим завершенням трапилась у Бережанах. Понад 5 місяців в Бережанській лікарні жив чоловік, який втратив пам’ять і не зміг пригадати, хто він.

Наприкінці листопада минулого року  зі зламаною рукою у медзаклад його привели небайдужі. Чоловікові надали допомогу, але на запитання про його місце проживання, а також ім’я та прізвище, чоловік відповісти не зміг.

Пошуком родичів невідомого займались поліцейські. Інформацію про нього розіслали в усі ЗМІ, та чоловіка так і ніхто не впізнав. Шукали і по сусідніх областях, оскільки спілкувався він з не характерним для нашого регіону  акцентом. Результат дало поширення інформації про чоловіка у соцмережах та на центральних телеканалах. Виявилось, що невідомий – із села Андрушки Попільнянського району Житомирської області, а до того проживав Лановецькому районі. Ймовірно тому він і приїхав на Тернопільщину.

Поліцейські придбали житомирянину квиток на автобус. Нарешті чоловік, що заблукав, вирушить додому, де його зустрінуть рідні.

За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)