Чоловік, якого звинувачують в побитті собаки і її власниці, обіцяє подати в суд за наклеп (Відео)

gazpostach

Чоловік, якого звинувачують в побитті собаки і її власниці, обіцяє подати в суд за наклеп (Відео)

Тернополянин, якого звинувачують в побитті жінки, розповів іншу версію подій.

Чоловік, про якого днями писали у ЗМІ, заперечує, що він побив собаку тернополянки і напав на саму жінку. Пан Андрій вирішив розповісти телеканалу "Тернопіль1", що ж сталось насправді.

Чоловік додає, з іншими ЗМІ буде судитися. Адже, розповідає, пригода трапилася у сквері по вул. Миру, де прогулювались мами зі своїми дітьми. Він зізнався, що сам любить чотирилапих, проте собака жінки була без повідка і постійно на всіх гавкала. Чоловік та інші свідки робили тернополянці зауваження, на що їй було байдуже.

Не винен: тернополянин, якого звинувачують в побитті жінки, розповів Т1 новинам іншу версію подій

Не винен: тернополянин, якого звинувачують в побитті жінки, розповів Т1 новинам іншу версію подійЗапевняє, що не винен. В редакцію Т1 Новини звернувся чоловік, про якого вчора писали у ЗМІ. В повідомленнях йшлося, що він побив собаку тернополянки і напав на саму жінку. Пан Андрій цю інформацію заперечує, і вирішив нам розповісти що ж сталось насправді. Крім того додає, з іншими ЗМІ буде судитися. Чоловік, який вчора начебто напав на жінку через гавкіт її собаки – має свою правду. З його слів, випадок трапився на сквері по вулиці Миру, де прогулювались мами зі своїми дітьми. Він зізнався, що сам любить чотирилапих, проте собака жінки була без повідка і постійно на всіх лаяла. Чоловік та інші свідки робили тернополянці зауваження, на що їй було байдуже.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 31. Mai 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)