Через Почаївську лавру – Тернопільська область на контролі в Міністра

gazpostach

Через Почаївську лавру – Тернопільська область на контролі в Міністра

В Тернопільській області очікують новий спалах коронавірусу через хворого хориста з Почаївської лаври, повідомляє "Тернопіль1".

Тернопільщина у міністра на контролі. Все через коронавірус у Почаївській лаврі. Підозрюють, що саме там епіцентр епідемії, який поширився і в інші райони.

Зокрема, інфіковані почаївські священнослужителі, ймовірно, там заразились і 8 вірян із Молдови. Фахівці прослідкували також зв’язок між Почаївською лаврою і зараженням жителів Рівненської області.

Міністр контролює лавру, бо коронавірус підтвердили в учасника церковного хору. Він є священнослужителем у Збаразькому районі. Його дружина працює бухгалтером у Шумській райлікарні, де вже підтвердили COVID-19. Наразі встановлюють коло усіх контактних осіб, а на території лаври вже провели дезінфекцію.

В області очікують новий спалах коронавірусу через хворого хориста з Почаївської лаври

Тернопільщина у міністра на контролі: в області очікують новий спалах коронавірусу через хворого хориста з Почаївської лавриТернопільщина у міністра на контролі. Все через коронавірус у Почаївській лаврі. Підозрюють, що саме там епіцентр епідемії, який поширився і в інші райони. Зокрема, інфіковані почаївські священнослужителі, ймовірно, там заразились і 8 вірян із Молдови. Фахівці прослідкували також зв’язок між Почаївською лаврою і зараженням жителів Рівненської області. Міністр контролює лавру, бо коронавірус підтвердили в учасника церковного хору. Він є священнослужителем у Збаразькому районі. Його дружина працює бухгалтером у Шумській райлікарні, де вже підтвердили COVID-19. Наразі встановлюють коло усіх контактних осіб, а на території лаври вже провели дезінфекцію. Незважаючи на усі прийняті заходи безпеки, у лабораторному центрі області очікують новий спалах коронавірусу.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 17. April 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)