Кожен третій залізничний квиток Тернополяни купують через онлайн-сервіс ПриватБанку

gazpostach

Кожен третій залізничний квиток Тернополяни купують через онлайн-сервіс ПриватБанку

У більшості країн онлайн-купівля квитків на потяг - це основний канал реалізації проїзних документів. В Україні ПриватБанк почав продаж цифрових квитків у вересні 2014 року та протягом 4 років кількість прихильників онлайн-сервісу зростала в геометричній прогресії. На сьогодні на Тернопільщині кожен третій залізничний квиток пасажири купують через дистанційні канали банку.

“Наразі вагома цінність для клієнтів - час та мобільність. Купуючи квиток в Приват24 чи за допомогою інших дистанційних сервісів, Ви економите час та нерви, а процес вибору та оформлення покупки квитка займає не більше 10 хвилин, - говорить керівник напрямку платежів та переказів ПриватБанку Прикарпатського РУ Ігор Гакало. - Звичайно, купівля квитків - питання досить сезонне та залежить від пори року, разом з тим тернополяни купують близько 2 тис. залізничних квитків через канали банку щомісячно, а кількість активних користувачів сервісів збільшується щоденно”.

При купівлі ви відразу маєте можливість оплатити постіль та додаткові послуги, а також страхуєте себе від втрати квитка. Електронний квиток неможливо загубити, адже квиток завжди зберігається в архіві придбанних проїзних документів. Достатньо показати зображення на екрані смартфону чи повторно роздрукувати.

Придбати квиток в будь-який час доби можна на сайті bilet.pb.ua чи у Приват24, а оплату здійснити з будь-якої банківської картки. Завдяки розгалуженій мережі відділень та терміналів самообслуговування купити квитки в ПриватБанку вдається легко та без черги і у банківській установі. Також успішно функціонує можливість придбати квитки у телефоному режимі, зателефонувавши на короткий номер 3700. Окрім залізничних квитків, через ПриватБанк можна швидко та зручно придбати квитки на автобус або літак по Україні та за кордон.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)