Через невірний діагноз Артемчик не дожив й до 4-х років (Відео)

Через невірний діагноз Артемчик не дожив й до 4-х років (Відео)

На Тернопільщині сім’я втратила дитину через неправильний діагноз.

Активний та непосидючий Артемчик ніколи не хворів та завжди приносив радість своїм батькам. Раптово у дитини піднялась температура: грип, ангіна - від цього хлопчика лікували медики. Згодом з'ясували, що хворів він зовсім іншим. Проте вже було надто пізно, розповідає "Тернопіль1".
Непосидючий малюк, улюблениць бабусь, дідусів та довгоочікуваний первісток. Артемчику було 3 роки та 8 місяців, хлопчик ніколи серйозно не хворів, того дня теж все було добре. В п'ятницю як завжди пішов у садочок, щоправда ввечері у нього піднялась температура. Мама розповідає, збити її вдалось. Проте, на вихідних ситуація повторилась, відтак батьки викликали швидку.
"Приїхала швидка в суботу і сказали, що це звичайний грип, вірус і йому потрібно пити чай з липи. Я послухалась лікарів", - розповідає мама Артемчика Надія Качура.

На Тернопільщині сім’я втратила дитину через неправильний діагноз

На Тернопільщині сім’я втратила дитину через неправильний діагнозАктивний та непосидючий Артемчик ніколи не хворів та завжди приносив радість своїм батькам. Раптово у дитини піднялась температура: грип, ангіна - від цього хлопчика лікували медики. Згодом з'ясували, що хворів він зовсім іншим. Проте вже було надто пізно. Історія - в сюжеті Т1 Новини.Непосидючий малюк, улюблениць бабусь, дідусів та довгоочікуваний первісток. Артемчику було 3 роки та 8 місяців, хлопчик ніколи серйозно не хворів, того дня теж все було добре. В п'ятницю як завжди пішов у садочок, щоправда ввечері у нього піднялась температура. Мама розповідає, збити її вдалось. Проте, на вихідних ситуація повторилась, відтак батьки викликали швидку."Приїхала швидка в суботу і сказали, що це звичайний грип, вірус і йому потрібно пити чай з липи. Я послухалась лікарів", розповідає мама Артемчика Надія Качура.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 21. Juni 2019
Загрузка...