Через коронавірус людей з Італії перевірятимуть на українських кордонах та аеропортах

gazpostach

Через коронавірус людей з Італії перевірятимуть на українських кордонах та аеропортах

Фото - з мережі Інтернет

З 24 лютого всі пасажири, які прибуватимуть з Італії, будуть проходити температурну перевірку.

Про це на брифінгу повідомив голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко. Він зазначив, що людей перевірятимуть в аеропортах «Бориспіль» та «Жуляни», які мають пряме авіаційне сполучення з Італією. Також це введення діятиме для всіх пасажирів, що перетинатимуть прикордонний пункт «Тиса».

В Україну в’їзд з Італії не забороняють, адже жодна країна світу не обмежила з нею транспортне сполучення. Прикордонників забезпечать захисними распіраторами.

У Європі найбільший сплеск зараження виявили в Італії. Станом на 13 годину 24 лютого – це 200 випадків, два з них – летальні. Система охорони здоров’я України готова до надання допомоги хворим, інфікованим коронавірусом Cоvid-19.

«Нами було прийнято рішення розпочати температурний скринінг на прикордонних постах, які найбільше пропускають українців та італійців на територію України. Ми готові лікувати коронавірус, якщо такі випадки будуть. Але першочергово маємо вжити заходів, щоб не допустити завезення інфекції. На сьогодні в нашій країні нема жодного випадку зараження коронавірусом», – повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

За його словами, евакуйовані громадяни, що перебувають в обсервації, мають гарне самопочуття і здорові.

«Жодних симптомів, які свідчили б про початок хвороби, не виявлено, при тому, що ми маємо сьогодні 5 день обсервації, а це один з найкритичніших днів, оскільки інкубаційний період хвороби 14 днів, в середньому її випадки проявляються на 4-5-ий день після контакту з хворим», – сказав Віктор Ляшко.

Як стало відомо на брифінгу, у світі зареєстровано понад 70 тисяч випадків зараженням коронавірусом. 80 % усіх хворих локалізовані в одній провінції – Хубей, 97 випадків – у КНР. Окрім Китаю, у світі виявили 3 % коронавірусної хвороби, зокрема в Італії.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)