Через епідемію коронавірусу фінал Кубка України з футболу Тернопіль прийматиме у 2021 році

gazpostach

Через епідемію коронавірусу фінал Кубка України з футболу Тернопіль прийматиме у 2021 році

Дане рішення вимушено прийняло керівництво Української асоціації футболу. Саме через непросту ситуацію із COVID-19, у файному місті проводити таке масштабне дійство — небезпечно.

Відтак, цьогоріч Кубок пройде у Львові, на резервному стадіоні, без глядачів.

«Ми опитували людей, розмовляли із мешканцями міста та області. Усі були в очікуванні Кубка в Тернополі. Адже, для нашого краю це надзвичайно важлива і довгоочікувана подія. Чи справедливо було проводити його БЕЗ ГЛЯДАЧІВ? Уявіть собі, що команда “Динамо” Київ грає у Тернополі, а ми це дивимося по телевізору. Ні, я вважаю — це несправедливим, і зважаючи на сьогоднішні обставини, небезпечним по відношенню до усіх наших шанувальників футболу, наших фанів. Я тішуся, що керівництво футбольної асоціації пішло нам назустріч і погодилися перенести фінал Кубка України у Тернополі на 2021 рік. Дасть Бог, в світі та нашій країні, зокрема, все стабілізується і ми ще з більшим захопленням зустрічатимемо футбольне свято у “файному”», - наголосив голова Асоціації футболу у Тернопільській області Тарас Юрик.

Додамо, що якби Кубок таки провели цьогоріч у Тернополі, без глядачів, наступний шанс для міста приймати фінал випав би щонайменше через 10 років.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)