Припинено діяльність підпільного горілчаного цеху

gazpostach

Припинено діяльність підпільного горілчаного цеху

1933.1500x997.1346827105Упродовж І кварталу 2014 року слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 24 матеріали про кримінальні правопорушення у сфері податкового законодавства. У тому числі за матеріалами оперативних підрозділів – 16 матеріалів.

Завершено досудове розслідування у 17 кримінальних провадженнях, з яких 6 направлено до суду. Повідомили в інформаційно-комунікаційному відділі Головного управління Міндоходів у Тернопільській області

За фактами умисного ухилення від сплати податків до суду для звільнення від кримінальної відповідальності у звязку з повним відшкодуванням завданих державі збитків напралено 2 кримінальних провадження.

Під час досудового розслідування у кримінальних провадженнях відшкодовано збитків на суму 4,2 млн грн, накладено арешт на майно в сумі 1,1 млн грн.

З незаконного обігу вилучено товари підакцизної групи на суму 114 тис. грн, припинено діяльність одного підпільного цеху з виготовлення лікеро-горілчаних виробів. За результатами розгляду кримінальних проваджень та адмінпротоколів прийнято рішення про конфіскацію підакцизних товарів на суму понад 100 тис. грн.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)