Булатов 45 хвилин ходив на морозі селом,стукаючи в усі двері

gazpostach

Булатов 45 хвилин ходив на морозі селом,стукаючи в усі двері

полярковДруг Дмитра Булатова і один з лідерів Автомайдану Сергій Поярков розповів, що злочинці намагалися довідатися у викраденого активіста, хто фінансує їхній рух.

"Його довго катували, аби дізнатися, хто це фінансує. У нього багато гематом на плечах, порізане вухо, порізана скула, його розпинали і катували всі ці дні", – зазначив Поярков, передає "Радіо Свобода".

У свою чергу народний депутат Петро Порошенко пов'язує викрадення Булатова із таким же вчинком, який скоїли нещодавно з громадським активістом Ігорем Луценком. На думку Порошенка, це зробили ті ж самі люди.

"Безумовно, я вважаю, що вони пов'язані. Я вважаю, що ті приміщення, в яких їх катували – вони розташовані неподалік. Зараз   сюди негайно прибув начальник Дарницького районного управління внутрішніх справ, і ми вимагаємо, щоб негайно були розпочаті слідчі дії", – наголосив Порошенко.

Депутат також розповів, що Булатов 45 хвилин у тяжкому стані ходив на морозі селом Вишеньки, стукаючи в усі двері, коли нарешті його впустив один із місцевих жителів і дав зателефонувати рідним.
Радіо Свобода
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)