"Бухай пока маладой?" – як тернопільські школярі День знань відзначали (відео)

gazpostach

"Бухай пока маладой?" – як тернопільські школярі День знань відзначали (відео)

pivoШокуючі кадри: як тернопільських п’яних школярів відкачують міліціонери. Згодом молодих людей, яких ви бачите на цих кадрах, повели до фонтану «Кульбаба»… вмивати та приводити до тями, пише ternopilinfo.

Саме так наша молодь вирішила відсвяткувати вчорашній перший дзвоник. Сидячи у шкільній формі, вони спочатку доводили правоохоронцям, що повнолітні. Дивно та смішно, що школярі добре знають свої права, та лише погано знають обов’язки: малолітні алкоголіки (одразу після того, як дівчата викинули пляшку «Маренго», а хлопці пиво і міцніше спиртне), стали знімати правоохоронців на мобільні телефони, кричати та доводити… свою правоту.

Окрім цього, гулянка тривала ще й на території музею політичних в’язнів(!!!). Судячи із специфічного вбрання, молодики відносять себе до представників молодіжних «патріотичних» рухів. Проте це чомусь не заважає їм веселитись на кістках справжніх поборників.

Можливо, ви упізнаєте свою дитину. Якщо це все ж станеться, то хоча б розкажіть своєму «пиячку» про культуру споживання спиртного…

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)