На Тернопільщині будуть суворо карати лісників-злодіїв

gazpostach

На Тернопільщині будуть суворо карати лісників-злодіїв

Прокуратурою області завершено розслідування актуальних кримінальних проваджень щодо працівників лісогосподарств області. Про це на брифінгу розповів заступник прокурора Тернопільської області Ігор Мукан.

Працівниками прокуратури в галузі лісового господарства розслідується ряд кримінальних проваджень. Перших порушників, які неналежним чином виконували свої функціональні обов’язки, вже затримали. Завдяки тернопільським активістам вдалося виявити розкрадання лісів на суму понад мільйон гривень.

«Прокуратурою області скеровано обвинувальний акт щодо однієї особи Бережанського агропідприємства. Лісникові пред’явлені обвинувачення в службовій недбалості. Зокрема, впродовж 2015-2016 років виявлено значну кількість порубок лісових насаджень. Він повинен був контролювати це. Через недбале ставлення до своїх функціональних обов’язків тепер лісник відповідатиме перед судом та відшкодовуватиме завдані збитки».- Каже заступник прокурора області


У Тернополі помер 15-річний юнак від інсульту


Справа Бережанського лісництва не єдина в області. Ще одне кримінальне провадження відкрито щодо працівників Бучацького лісництва. У рамках розслідування було проведено більше 40 обшуків у працівників лісових господарств та у їхніх керівників.

«Під час ревізії на складі виявили понад 1000м.кб. лісової деревини. Завдані збитки понад 1 мільйон 200 тисяч гривень. З цього приводу відкрито кримінальне провадження за статтею 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою осіб), справу скеровано до суду. Надалі проводиться робота працівниками прокуратури над ще кількома справами, які будуть скеровані до суду в найближчий час», зазначив Ігор Мукан.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)