Надворі – дощ? Ні, – вітер!

gazpostach

Надворі – дощ? Ні, – вітер!

«Бородатий» анекдот на новий лад.

Більшість депутатів Тернопільської міської ради не підтримали внесення до порядку денного сесії законопроекту радикала Тараса Серетного про заборону будь-якої забудови парків файного міста.

Ні мирна акція активістів під стінами мерії, ні присутність небайдужих тернополян у сесійній залі, зрештою, ні вигуки «Ганьба!» не змусили свободівсько-бепепешну більшість у міськраді прислухатися до вимог громади. Гостре, актуальне та резонансне питання вони так і не захотіли розглянути, вже навіть не кажучи про те, щоб за нього проголосувати. Відтак, забудовнику парку Національного Відродження ще невідомо скільки часу доведеться утримувати приблизно 30 різноробочих «тітушок», які перешкоджають людям зупинити будівництво. Тим часом, тернополяни не збираються згортати протестні акції та  продовжать відстоювати свою принципову позицію.

Події у міській раді чомусь нагадали бородатий анекдот про недолугого кавалера, який прийшов на сільську дискотеку у мокрих спереду штанах. «Надворі - дощ?», - запитала його дівчина. «Ні, - вітер!», - відповів той.

8 серпня депутати провладних фракцій міськради, не підтримавши заборони на нищення парків, також стали проти вітру – проти інтересів тернопільської громади. Тому логічно буде припустити, що їхняпідмочена репутаціязримо проявиться уже в недалекому майбутньому –на наступних виборах до місцевих самоврядних органів.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)