«Бомба» у туалеті коледжу в центрі Тернополя

gazpostach

«Бомба» у туалеті коледжу в центрі Тернополя

Двоє 15-річних студентів коледжу вирішили пожартувати, виготовивши з картонного паперу та надувної кульки зі світловим діодом начебто вибуховий предмет. Жарти підлітків обернулися кримінальним провадженням.

18 лютого близько дев’ятої години до чергової частини Тернопільського відділу поліції надійшло повідомлення від директора торговельно-економічного коледжу про те, що в туалетній кімнаті на третьому поверсі виявлено підозрілий предмет.

На місце події виїхали не лише поліцейські, а й інші екстрені служби, адже картонна коробка нагадувала вибуховий предмет – з неї стирчали незрозумілі проводи та горів світловий діод. З приміщення коледжу евакуювали студентів, педагогів та технічний персонал.

Підозрілим предметом виявися згорток гофрованого картону із написом «жарт»,  всередині із залишком надувної кульки зі світловим діодом.

Співробітники ювенальної превенції встановили причетних до виготовлення такого «сюрпризу». Підлітки зізналися: вони лише хотіли пожартувати, а що їхні дії призведуть до надзвичайної ситуації – не задумувалися.

Дії винуватців кваліфіковано як хуліганство, вчинене групою осіб. Покарання за це – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років, повідомили у відділі комунікації ГУ НП в області.

Окрім цього, екстрені служби, які виїжджали на місце події, будуть позиватися до суду на відшкодування матеріальних витрат, заподіяних неправдивим викликом.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)