У Тернополі з’явиться Зал бойової слави (Фото)

gazpostach

У Тернополі з’явиться Зал бойової слави (Фото)

До Дня Збройних сил України в Тернополі планують відкрити "Зал бойової слави". Ідею запропонували військові 44-ої окремої артилерійської бригади.

У Тернополі з'явиться Зал бойової слави (Фото)

У Тернополі з'явиться Зал бойової слави (Фото)

Міська рада підтримала таку ініціативу і долучилася до фінансування. У залі слави, яка з'явиться у військовій частині, будуть фіксуватися здобутки військових з Тернопільщини.

Окрім цього, днями очільник Тернополя Сергій Надал вручив військовим 44-ої окремої артилерійської бригади відзнаки та грамоти з нагоди професійного свята – Дня ракетних військ та артилерії.

«Приємно, що одна з найвідоміших артилеристських бригад України – славна 44 бригада дислокується у Тернополі і асоціюється саме з Тернополем. Адже небайдужі тернополяни та міська рада допомагала частині відновити свою діяльність, купувала необхідні матеріали. А зараз наші Герої гідно виконують свій професійний військовий обов’язок у зоні АТО, - зазначив міський голова Сергій Надал. - Поки артилеристи стоять на сторожі, мирні українці можуть спати спокійно. Хай Господь береже Вас на полі бою!».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)