Богдану Яциковському вручив благословенну грамоту архієпископ

gazpostach

Богдану Яциковському вручив благословенну грамоту архієпископ

Кандидату, якого благословив Єпіфаній, вручив грамоту Нестор.

Враженнями від участі у духовному святі у селі Кордишів на Шумщині ділиться кандидат в народні депутати Богдан Яциковський, інформує "TeNews".

"Як завжди велелюдним був храмовий Відпуст до церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Тисячі прочан приїхали сюди не тільки з області, а з усієї України. І це – не дивно. Адже у храмі зберігається чудотворна ікона Іоана Хрестителя, яка вже більше ста років зцілює людей", - повіомив Богдан Яциковський.
Під час урочистостей кандидат у народні депутати з миром у серці приклонився перед святинею та щиро помолився за мир і спокій в Україні. Також Богдан Яциковський був приємно здивованим, коли Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор вручив йому благословенну грамоту за вклад у розвиток Єдиної Православної Церкви України.

"Вірю: молитвою і добрими справами зможемо розбудувати нашу державу", - із впевненістю заявив кандидат у народні депутати.

Додамо, в червні під час свого візиту на Тернопільщину глава ПЦУ владика Єпіфаній благословив Богдана Яциковського на добрі діла в ім’я України.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)