Богдан Яциковський завітав у дитячий табір, організований відомим в Україні священиком

gazpostach

Богдан Яциковський завітав у дитячий табір, організований відомим в Україні священиком

Теплі стосунки священика і кандидата в депутати зігрівають дітей.

Кандидат у народні депутати Богдан Яциковський частий гість на Лановеччині. Його радо запрошують на Дні села, храмові празники, або й просто для щирого спілкування з людьми.

За 4 неповних роки своєї діяльності депутатом обласної ради він ініціював мільйонні надходження з державного бюджету на покращення соціально-культурної сфери району.

Нещодавно Богдан Яциковський завітав у Білозірку та Шушківці, де познайомився з відомим всій Україні місцевим священиком Олексієм Філюком.
Після цього візиту отець подякував кандидату у народні депутати за тепле спілкування та подаровані облачення для місцевих храмів і побажав Божого благословіння у добрих намірах.

"Дякую Вам, отче, за теплі слова про мене. Але, повірте, те, що я допомагаю людям, – мій депутатський і людський обов‘язок. Адже це – мій край! Нас усіх тримає на цьому світі Любов!" – відповів Богдан Яциковський.

Теплі стосунки священика і кандидата у народні депутати сприяли вирішенню ще однієї доброї справи.

У мальовничій місцині «Лісова казка» неподалік села Борщівка отці Олексій Філюк та Сергій Сіверський організували православний табір для дітей. У ньому оздоровлюються, відпочивають і вчаться шанувати християнські цінності більше шістдесяти юних ланівчан.

Днями Богдан Яциковський з подарунками навідався і у «Лісову казку». Знову приємним та щирим було спілкування, знову лунали слова вдячності.

"Велику справу робить отець Філюк. Адже завдяки його ентузіазму та високим намірам діти зростатимуть у християнських традиціях. А це – яскравий приклад належного виховання нового покоління українців", – зазначив Богдан Яциковський.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)