Богдан Яциковський подарував сільській малечі спортивний майданчик

gazpostach

Богдан Яциковський подарував сільській малечі спортивний майданчик

Депутат облради Богдан Яциковський організував дозвілля дітей на Лановеччині.

У селі Манево, що на Лановеччині, день літнього Миколи став подвійним святом. Тут, завдяки депутату обласної ради Богдану Яциковському, для  місцевої дітвори відкрили спортивний майданчик.

На освячення комплексу під відкритим небом селяни прийшли цілими родинами. Були гості і з сусідніх сіл територіальної громади.

Звісно, найбільше раділа малеча. Хлопчаки і дівчатка відразу ж облюбували новенькі атракціони та навіть вишикувалися до них у чергу.

До речі, у селі Манево разом з батьками проживають 67 діток, тридцятеро з них - дошкільнята. А навчаються учні з Манева у сусідній Снігурівці, куди їх підвозить шкільний автобус.

За словами депутата обласної ради, діти мають не тільки навчатися в комфортних умовах, а й гуляти, гратися, розвиватися фізично, зростати здоровими.

"Я, справді, задоволений, що вдалося допомогти місцевим мешканцям організувати дозвілля їхніх дітей. Не слід забувати, що дбаючи про них, ми, насамперед, дбаємо про наше спільне майбутнє. Я завжди готовий йти назустріч людям, і особливо, коли йдеться про виховання нового покоління українців", - запевнив Богдан Яциковський.

"Усе залежить від кожного з нас", - зазначив сільський голова Манева Аркадій Сеник. "Ми запланували чимало - зробити дороги, встановити освітлення, та, на жаль, не вистачає коштів. Тому цей внесок в інфраструктуру села розцінюємо як вклад у розвиток майбутнього наших дітей. Вдячні Богдану Ігоровичу за  цю корисну ініціативу".
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)