Богдан Яциковський: “Час Головка вже в минулому, яскраве підтвердження цьому його агонія”

gazpostach

Богдан Яциковський: “Час Головка вже в минулому, яскраве підтвердження цьому його агонія”

Михайло Головко.

Михайло Головко.

Кандидат у депутати по 164-му виборчому округу Михайло Головко, якому, за даними усіх соціологічних досліджень, нічого «не світить» на виборах у ВР, вдався до безпрецедентних провокацій. Як щойно мені повідомили у штабі, оточення нардепа-свободівця відіслало у всі населені пункти округу «буси», вщерть завантажені наклепницькою друкованою продукцією проти мене та інших кандидатів у народні депутати. Усю цю «начинку» тітушки Головка планують роздавати виборцям, вкидати у поштові скриньки у містах чи розкидати по селах п’яти районів нашої області. Але робитимуть це не самі, а з допомогою неповнолітніх «соколят», яких вже не вперше «у темну» використовує Головко, щоб з чорного входу знову пропхатися в український парламент.

Ці дії явно незаконні, а особливо, якщо у них будуть задіяні діти. Крім того, «чорнуха» Головка – чистої води провокація і проти мене, і проти інших кандидатів. Зрештою, це - підлі та нахабні маніпуляції Головка свідомістю людей.

Я ні на мить не сумніваюся, що виборці округу вже давно оцінили кожного претендента на депутатський мандат за його реальними справами, а не за брехливими обіцянками.

Тому закликаю всіх не піддаватися на цю та багато інших провокацій свободівця і не реагувати на розтиражовані наклепи та брехню.

Час Головка вже в минулому. Ще одне яскраве підтвердження цьому – його агонія. Причому, і як політика, і як людини.

Також я звертаюся до правоохоронних органів, СБУ, покликаних захистити чесне та прозоре волевиявлення українців. Прошу вас вжити невідкладних та дієвих заходів з наведення належного правопорядку на окрузі №164, спинити найманців нардепа-свободівця від провокативних дій, розповсюдження брехні і наклепів.

Богдан Яциковський.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)