Богдан Яциковський: «Карантин не для всіх. Малі підприємці банкрутують, а в «Епіцентрі» – аншлаг»

gazpostach

Богдан Яциковський: «Карантин не для всіх. Малі підприємці банкрутують, а в «Епіцентрі» – аншлаг»

Суворі обмежувальні заходи уряду у період поширення коронавірусу закрили тисячі невеликих приватних підприємств, поставили на межу виживання малий та середній бізнес. У той же час такі торговельні гіганти, як «Епіцентр», отримали індульгенцію та продовжують працювати.

Наприклад, у Тернополі до цього будівельного гіпермаркету завжди шикуються черги. Ніхто не стежить і за тим, чи люди, що прийшли сюди, дотримуються соціальної дистанції, і за тим, чи вони у масках і рукавицях.

- Більше того, у мене, як у представника самоврядного органу нашого краю, виникли й деякі інші  цілком логічні запитання. Щоб отримати на них відповіді, я завітав в «Епіцентр», - розповів депутат обласної ради, керівник Радикальної партії Олега Ляшка на Тернопільщині Богдан Яциковський.

Побачене більше, ніж вразило. Виявляється, попри заборону уряду здійснювати торгівлю будівельними матеріалами, попри голослівні запевнення чиновників, що у торгових центрах цієї фірми продають лише антисептичні розчини і матеріали індивідуального захисту, у тернопільському «Епіцентрі» можна придбати все, що розкладено на полицях.

- Ми здійснили контрольну закупку – цвяхи, монтажну піну, інші товари, якими не дозволяють торгувати у невеликих, зачинених на період карантину, будівельних магазинах. Щоб зафіксувати ці грубі порушення, викликали правоохоронців та оформили потрібні для порушення справи матеріали. Про подальший розвиток подій обов’язково поінформуємо громаду.  - повідомив у своєму стрімі на соціальній сторінці депутат обласної ради.

На переконання Богдана Яциковського, діючі в Україні карантинні заходи, повинні бути єдиними для всіх. Як, до речі, і суворий контроль за їх дотриманням.

- Насправді ж спостерігаємо зовсім іншу картину. Поки малі підприємці за два місяці вимушеного «простою» банкрутують, «Епіцентр» збирає аншлаги. Люди змушені добиратися аж сюди, бо навіть карантин не здатний зупинити плин життя. Комусь потрібно вапно чи фарба, щоб освіжити квартиру, комусь – інші будівельні товари, які раніше могли придбати у невеликих магазинах поруч зі своїми домівками. Я вже не кажу про реальну загрозу поширення коронавірусу  від великих скупчень людей поблизу і усередині «Епіцентру», - застеріг Богдан Яциковський.

- Ресторан «Велюр» у Києві, будівельні гіпермаркети «Епіцентру» у всіх областях України, ще деякі популярні мережі наближених до влади власників… Якщо для переважної більшості українців карантин став і матеріальним, і моральним випробуванням, то для цих акул крупного бізнесу запроваджені обмеження створили додаткові, причому – ексклюзивні, можливості для подальшого неконтрольованого ні урядом, ні правоохоронцями збагачення. Так не повинно бути. З цим потрібно боротися. Що я намагаюся робити, - запевнив він.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)