Бізнесмен з Тернополя переробив ресторан на храм, а хостел на монастир, аби працювати без обмежень під час карантину

gazpostach

Бізнесмен з Тернополя переробив ресторан на храм, а хостел на монастир, аби працювати без обмежень під час карантину

Бізнесмен з Тернополя Тарас Ковальчук переробив ресторан на храм, а хостел на монастир, аби працювати без обмежень під час карантину вихідного дня.

Про свій лайфхак він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Почали шукати юридичний механізм, як ми зможемо продовжити працювати, у нових умовах. Почали дивитись на досвід інших країн. Запало в око Польща (сама релігійна країна Європи) та фітнес центр, який став церквою. Почали вивчати, виявилось церкви не треба, треба просто релігійну організацію», - розповів він.

Після цього Ковальчук зі своїми колегами вирішив створити релігійну організацію "Братство Лисих" та вести бізнес від її імені.

«Тому на ці вихідні хостел буде працювати у форматі монастиря, Леліві - трапезна, Лисий – храм», - зазначив бізнесмен.

Ковальчук нагадав, що згідно зі ст. 35 Конституції України «Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність».

фото Тарас Ковальчук/Facebook

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/curiosities/karantin-vihidnogo-dnya-biznesmen-rozpoviv-yak-obiyti-karantin-restoratoram-ostanni-novini-11217896.html?fbclid=IwAR0Wd_NAY_VKLKqoRuMZpPmxIUOE4BEZjMQACXBUcspv5HM7QxxxwosxpHk
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)