Біля Тернополя маленьких тварин замотали в коробку та викинули помирати

Біля Тернополя маленьких тварин замотали в коробку та викинули помирати

Фото - з сюжету

Поблизу Тернополя натрапили на двох цуценят, яких хтось посадив у коробку, замотав скотчем і залишив помирати.

Щоб вибратись на волю тваринам довелось прогризти картонну коробку. Собачкам близько 3-х місяців.  Зараз тварин забрали на перетримку у Петрики. Там собачок годують, з ними граються та шукають нових господарів.

Одного з песиків назвали Блек, а іншого Рижик. Хто міг викинути тварин невідомо, проте зоозахисники кажуть, подібні жахливі випадки непоодинокі.

Нелюди на Тернопільщині викинули цуценят, замотаних скотчем у картонній коробці

Нелюди на Тернопільщині викинули цуценят, замотаних скотчем у картонній коробціНеподалік Тернополя знайшли двох цуценят. Про інформацію повідомили зоозахисників. Ті ж були шоковані, собачок хтось посадив у коробку, замотав скотчем і залишив помирати. Щоб вибратись на волю тваринам довелось прогризти картонну коробку, повідомляє Т1 Новини.Це дорога на Лозову неподалік Гаїв Шевченківських. Саме тут на узбіччі місцеві жителі знайшли двох цуценят. Про знахідку повідомили зоозахисників, щоб ті забрали тваринок на перетримку. Проте, коли ті приїхали були вражені побаченим."Цієї суботи зателефонували нам і повідомили, що в посадці виявили двох собачок. Вони були у коробці замотаній скотчем і могли б тут загинути", - каже голова ГО "Ноїв Ковчег" Володимир Тукало.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 16. August 2019
Загрузка...