Тернопільщину шокували білборди з Тимошенко, яка цілує руку Кирилу (Відео)

Тернопільщину шокували білборди з Тимошенко, яка цілує руку Кирилу (Відео)

На Тернопільщині з’явилися білборди на яких Юлія Тимошенко цілує святиню з рук Московського патріарха Кирила. Про це повідомляє кореспондент Зоряна Довгань у програмі “Репортер”


Символічно, що всі білборди знаходяться в околицях Почаївської Лаври, яка нині підпорядковується Московському патріархату. Таких білбордів в Тернопільській області встановлено три. Один з них знаходиться поблизу Почаєва, два інших в селищі Залізці.

За словами кореспондента, жителі селища розповіли, що вони не звернули спершу уваги на білборди. Вже пізніше зрозуміли, що це. Вони припускають, що це передвиборча провокація.

“Також додамо, що нещодавно в соціальних мережах з’явилась інформація, що з Почаївської Лаври виїжджають автобуси та мікроавтобуси на Київ для того, щоб протестувати проти Томосу, який можливо скоро відбудеться в Україні”, - сказала кореспондент.

Нагадаємо, дисидент, політик, народний депутат України 6-ти скликань Ярослав Кендзьор сказав, що Україні не потрібен Володимир Путін, коли є такі українські "патріоти", як лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)